Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання!

Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Шістнадцятого березня 2017 року відбулося урочисте свято вручення дипломів магістра студентам денної форми навчання факультету аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету.

Юнаки та дівчата ФАЕМ здали останні іспити, успішно презентували наукові дослідження, набувши практичних навиків та ґрунтовних знань стали на поріг дорослого життя.

Під час урочистого дійства до присутніх звернувся перший проректор університету Микола Іванович Шинкарик: «Перед Вами, дорогі випускники відкриваються нові можливості та горизонти. Дуже важливо не розгубитися на життєвому шляху, обрати правильну дорогу й успішно реалізувати себе».

Привітав випускників заступник міського голови Леонід Олексійович Бицюра, який підкреслив, що висококваліфіковані спеціалісти є завжди затребуваними на ринку праці, адже саме від них залежить добробут нашого міста, країни.

Декан факультету Борис Олегович Язлюк, звертаючись до вчорашніх студентів, зауважив: «Пам’ятайте завжди рідний факультет, друзів і наставників. Не забувайте час, упродовж якого ви зростали як успішні фахівці, гармонійні особистості, здобували перші перемоги й переживали невдачі. Сьогодні ви молоді, енергійні, цілеспрямовані, креативні й готові до нових відкриттів. Успіху Вам у дорослому житті!»

До своїх вихованців також звернулися завідувач кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу Руслан Феоктистович Бруханський, завідувач кафедри менеджменту біоресурсів та природокористування Роман Богданович Гевко,  які побажали студентам зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності.

Цьогоріч на факультеті аграрної економіки і менеджменту ступінь магістра здобули 95 студентів денної форми навчання. Зі словами вдячності до своїх наставників звернулися випускники – Ольга Плекан, Сніжана Радик, Віктор Сорокін. Студенти подякували за мудрі настанови, підтримку, неоціненний досвід і час проведений у стінах ФАЕМ.

Отож, бажаємо випускникам  багато оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого Вам благословення, дорогі випускники, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добру путь!

Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання! Вітаємо випускників ФАЕМ із завершенням навчання!