Виробнича практика за спеціальністю 201″Агрономія”

14 червня 2022 року під час виробничої практики студентів навчально-наукового Інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ за спеціальністю 201 «Агрономія» доктор с.-г. наук, професор кафедри агробіотехнологій ЗУНУ, агроном західного регіону компанії «АгроЕксперт» Іван Іванович Сеник ознайомив присутніх із особливостями використання адʼювантів при застосуванні засобів захисту рослин на полях із різним рівнем забур’янення агроценозів та наочно продемонстрував на дослідних ділянках кукурудзи, пшениці ярої та сої в НДВГ “Наука” ЗУНУ дію препаратів pH Wаter Power, Perifolis, Foаmex литовської компанії Nando. pH Wаter Power – кондиціонер онер води, що виконує функції підкислювача, прилипача, пом’якшувача та захищає обприскувач від кальцинування. Perifolis – органо-силіконова поверхнево-активна речовина, яка покращує покриття, змочування поверхні рослини та проникнення в покривні тканини пестицидів та агрохімікатів, які використовуються при обприскуванні. Значно знижує поверхневий натяг робочої рідини та формує однорідну плівку на поверхні листка та у важкодоступних частинах рослини. Foаmex – протипінний засіб, який не дозволяє формуватися піні та знищує піну, яка уже утворилася.
Студенти мали змогу випробувати зазначені препарати на різних видах бур’янів, отримали корисні знання та практичні навички.