Національна федерація самбо України – НФСУ опублікувала національний рейтинг спортсменів 2021 року.

На вершині рейтингу випускниця Західноукраїнський національний університет Галина Ковальська, яка у 2021 році здобула медалі у двох дисциплінах – спортивному і пляжному самбо, а саме: чемпіонат світу зі спортивного самбо – срібло, чемпіонат Європи зі спортивного самбо – срібло, чемпіонат України зі спортивного самбо – золото, чемпіонат світу з пляжного самбо – бронза, чемпіонат України з пляжного самбо – золото.

Друге місце – Сніжана Пліш Інститут інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ з такими результатами: чемпіонат світу серед юніорок зі спортивного самбо – срібло, чемпіонат Європи серед юніорок зі спортивного самбо – золото, чемпіонат України серед юніорок зі спортивного самбо – золото, чемпіонат світу з пляжного самбо – срібло, чемпіонат України з пляжного самбо – золото.

Пишаємося нашими спортсменками! Бажаємо їм успіхів і перемог в наступних змаганнях!