Партнерство між КО СОК «Файні Ґазди» і Західноукраїнським національним університетом

15 березня 2021 року в офісі Тернопільського кооперативного об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Файні Ґазди» відбулася ділова зустріч керівництва компанії і представників навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування Західноукраїнського національного університету.
На зустрічі були присутні співробітники КО СОК «Файні Ґазди»: Святослав Абрам’юк, Мар’яна Томчак і Олеся Грушицька і представники навчально-наукового інституту біоресурсів і природокористування ЗУНУ: студенти – Юліанна Туницька, Ростислав Федірко, Іван Комаровський, директор ННІБП, д.е.н., професор Дмитро Шушпанов та його заступники – д.е.н., професор Петро Пуцентейло, к.е.н., доцент Олена Гуменюк.
Під час зустрічі ознайомилися з діяльністю об’єднання та обговорили низку майбутніх заходів організаційного характеру, зокрема:
– уточнили вектори співпраці між КО СОК «Файні Ґазди» і ЗУНУ;

– обговорили питання залучення науковців ЗУНУ до консалтингової діяльності;
– ознайомили з досвідом сучасного ведення агропромислового бізнесу, зокрема його організації в умовах пандемії COVID – 2019;
– обговорили питання щодо підписання меморандуму про співпрацю та партнерство між КО СОК «Файні Ґазди» і ЗУНУ;

– домовились про проведення виїзних навчально-виробничих екскурсій та майстер-класів для студентів ЗУНУ.
Окремо було наголошено на необхідності забезпечення прикладної підготовки фахівців з обліку та аналітики цифрової економіки; енергетичного аудиту; агрономії, екологів, експертів і геодезистів через залучення студентів і викладачів до спільної діяльності разом з партнерами від кооперативного об’єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів «Файні Ґазди».