У класичному університеті Тернополя відбулася зустріч науковців Західноукраїнського національного університету та представників Тернопільської міської ради

«Одна з найактуальніших проблем сьогодення – енергозбереження та енергоефективність  –  це питання, яке цікавить абсолютно усіх. Сьогодні ми намагатимемося  актуалізувати основні вектори, яким чином забезпечити енергоощадність у нашому місті та домівках» –  сказав   Руслан Бруханський, координатор освітньої програми «Енергетичний аудит».

Галина Копит – головний спеціаліст сектору з енергоефективності управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради зазначила: «З 2015 року в місті діє програма енергоефективності, енергозбереження житлових будівель. Нам вдалося в 50 будинках міста впровадити заходи з термомодернізації –  заміна вікон, утеплення фасадів і реконструкція системи теплопостачання. Зараз ми продовжуємо реалізовувати  інвестиційні енергоефективні проєкти».

Важливо зрозуміти актуальність проблеми використання енергетичних ресурсів, адже корисне витрачання енергії сприятиме економії, підвищенню продуктивності промисловості й конкурентноздатності.

Нова освітня програма «Енергетичний аудит»  –   чудова можливість для здійснення важливих проєктів з енергоефективності та  енергозбереження.