«Коронавірусна інфекція: шляхи подолання»

СOVID-19 – небезпечний ворог, який усіх нас навчив по-новому дивитись на світ. Після тривалих вимушених канікул студенти нарешті знову зібралися в аудиторіях.

З метою непоширення вірусу та зменшення захворюваності 11 лютого у читальному залі

Бібліотека ім. Л. Каніщенка ЗУНУ

відбулася зустріч лікарки університету, яка одночасно є працівницею КНП «Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ТОР, Наталії Вілібніцької зі студентами першого курсу

Навчально-науковий інститут біоресурсів і природокористування ЗУНУ.
Під час лекції, темою якої було: «Коронавірусна інфекція: шляхи подолання», вона розповіла, що таке COVID-19, провела аналіз епідеміологічної ситуації у світі.
Студенти мали змогу послухати про способи профілактики захворювання та дізнатись, як уникнути інформаційного шуму, яких засобів захисту дотримуватись. Разом із в. о. директора інституту Dmytro Shushpanov та його заступницею Олена Гуменюк студенти дискутували про методи боротьби та обговорювали питання необхідності щеплення.