Західноукраїнський національний університет презентує нову освітню програму «Енергетичний аудит»

Енергетичний аудит сприяє гармонізації енергоспоживання відповідно до екологічного законодавства, є інструментом контролю витрат первинної енергії, обмеження викидів парникових газів тощо. Шляхом енергетичного аудиту здійснюється екологізація енергоспоживання, покращення мікроклімату будівель, енергетична оптимізація інженерних систем і технологічних процесів при зменшенні забруднення довкілля.

Об’єктами енергетичного аудиту є:

• підприємства, господарські об’єкти, організації, установи;
  • будівлі, споруди, суб’єкти господарювання;
  • виробниче та технологічне обладнання;
  • технологічні процеси;
  • системи електро-, тепло-, паливо-, водопостачання;
  • технологічна документація та звітність суб’єкта господарювання у сфері енергозбереження;
  • проєкти планів будівництва, реконструкції, ліквідації об’єктів господарської діяльності.

Фахівців з енергетичного аудиту потребують фонди енергоефективності, програми енергозбереження, експертні установи, підприємства енергетики, проєктно-конструкторські та наукові організації, основними функціями яких є управління енерговикористанням.

За детальною інформацією звертайтесь:
м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3 (навчальний корпус № 2 Західноукраїнського національного університету), а. 2116

тел.: +38(067)997-80-74, +38(050)609-77-76

URL: http://oepz.wunu.edu.ua