Відбулося засідання студентського наукового клубу «Учні Луки Пачолі» кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу

 Науковий клуб кафедри обліку та економіко-правового забезпечення агропромислового бізнесу «Учні Луки Пачолі» у сьогоднішніх нелегких умовах пандемії COVID-19 продовжує славетні традиції розвитку студентської бухгалтерської науки. Засідання було проведено з використанням платформи Zoom.

Було обрано голову наукового клубу «Учні Луки Пачолі». Ним став Віталій Дзюба. Учасники ознайомилися з напрямами роботи наукового клубу «Учні Луки Пачолі» в умовах карантину на 2020-2021 навчальний рік, зокрема проведення наукових досліджень: «Психологічні чинники професійного стресу в обліковців в умовах поширення COVID-19»; «Обліково-аналітичне забезпечення бізнес-процесів в умовах дистанційної роботи». Було обговорено питання підготовки до проведення VIII Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи розвитку освіти, науки і бізнесу в глобальному середовищі».

 

Please follow and like us: