Успішний розвиток кооперації – запорука прибутковості сільських територій і селян

 Науковці факультету аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету стали учасниками навчального семінару організованого фахівцями Львівської аграрної дорадчої служби і агрохолдингом «Мрія». У семінарі взяли участь викладачі кафедри обліку та економіко-правоовго забезпечення агропромислового бізнесу Ярослав Іванович Костецький, Володимир Дмитрович Забчук і Петро Романович Пуцентейло. Львівська аграрна дорадча служба створена 12 червня 2000 року внаслідок реалізації проекту TACIS Європейського союзу Читати більше …

Науковці ФАЕМ взяли участь у роботі агрофоруму «Агропромислове підприємство 2017»

У м. Тернополі відбувся Агрофорум «Агропромислове підприємство 2017» присвячений відзначенню Дня працівників сільського господарства України. Учасниками Агрофоруму стали науковці факультету аграрної економіки і менеджменту Тернопільського національного економічного університету: заступник декана з наукової роботи, доктор економічних наук, професор Петро Романович Пуцентейло, доктор економічних наук, професор Микола Кирилович Пархомець, директор ТФДУ «Інститут охорони ґрунтів України» кандидат сільськогосподарських наук, доцент Іван Станіславович  Брощак, Читати більше …

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» ТНЕУ побували в ДП «Тернопільський науково-дослідний і проектний інститут землеустрою»

 23 листопада 2017 року в рамках вивчення дисципліни «Вступ у спеціальність» студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» разом із куратором і керівником курсу Волошином Романом Володимировичем відвідали ДП «Тернопільський науково-дослідний і проектний інститут землеустрою». Екскурсія огранізована з метою формування у студентів розуміння специфіки своєї майбутньої професії, усвідомлення її важливості, затребуваності, а також підвищення мотивації до навчання. Екскурсію здійснено в Читати більше …

Студенти спеціальності «Геодезія та землеустрій» ФАЕМ здійснили навчальну екскурсію

 Особливістю природничих наук є тісний зв’язок теорії і практики. Це дає можливість наочно споглядати теоретичні положення, доторкатися до вивчених понять, явищ. У рамках вивчення геології  студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» факультету аграрної економіки і менеджменту спільно із своїми колегами, що вивчають менеджмент природокористування та економічну оцінку землі, 9 листопада 2017 року здійснили пізнавальну екскурсію до трьох геологічних пам’яток: Читати більше …