Лекція «Вплив зміни клімату на туризм» у межах роботи міжнародної літньої школи «Технологічні та економічні аспекти стратегії адаптації до змін клімату» (“Technological and Economical aspects of Climate Change Adaptation Strategy”) Нещодавно, у межах роботи міжнародної літньої школи «Технологічні та економічні аспекти стратегії адаптації до змін клімату» (“Technological and Economical aspects of Climate Change Adaptation Strategy”) відбулася онлайн-лекція на тему: «Вплив Читати більше …
Категорія: Без категорії
Міжнародна літня школа «Технологічні та економічні аспекти стратегії адаптації до змін клімату» (“Technological and Economical aspects of Climate Change Adaptation Strategy”)
Упродовж 14-27 серпня 2023 р. організовано Міжнародну літню школу «Технологічні та економічні аспекти стратегії адаптації до змін клімату» (“Technological and Economical aspects of Climate Change Adaptation Strategy”) у межах реалізації проєкту «Синергія освітніх, наукових, управлінських та промислових компонентів для управління кліматом та запобігання зміні клімату» 619119-EPP-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP / CLIMAN, програма Erasmus+ на базі Національного університету «Львівська політехніка». Робота школи спрямована на Читати більше …
Проектна діяльність
Основні національні наукові проєкти: 2023-2025 – Впровадження кліматично-нейтральних інновацій в управління аграрним природокористуванням в контексті еколого-енергетичної безпеки України. Фінансування: Національний Фонд Досліджень України; 2022-2023 – Концептуалізація організаційно-інноваційного забезпечення розвитку критичних технологій у сфері обороноздатності та національної безпеки. Фінансування: Міністерство освіти і науки України; 2020-2021 – Механізм розбудови ринку енергосервісу в контексті підвищення енергоефективності національної економіки, енергетичної та екологічної безпеки України. Читати більше …
Інноваційна діяльність
Інноваційний хаб як центр розвитку та трансферу інноваційних технологій Мета проєкту: покращити інституційну спроможність України та реалізацію її інноваційного потенціалу шляхом підвищення якості і конкурентоспроможності вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти та розбудови інноваційної інфраструктури України. Загальна ціль 1. Розвиток інноваційних мереж та асоціативних структур для покращення якості людського потенціалу регіону. Загальна ціль 2. Інтеграція між закладами освіти, Читати більше …
Презентація книги Дмитра Штокалюка
16 березня у читальному залі для студентів бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ відбулася презентація книги «Рукопис розкаже про людину дуже багато» психолога, графолога, фізіономіста та астролога Дмитра Штокалюка. Модератор – завідувач читального залу для студентів Ірина Любезна. У заході взяли участь студенти навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету. Присутні мали нагоду дізнатися про загальні Читати більше …
Відбудеться навчально-науковий семінар

10 лютого 2022 року о 10:00 годині відбудеться навчально-науковий семінар «Планування землевпорядкування і землеустрою як інструмент сталого розвитку території у Латвійській республіці» за участю професора кафедри землевпорядкування і геодезії Латвійського сільськогосподарського університету Анди Янкавої. Організатор – кафедра економічної експертизи та землевпорядкування навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету. Запрошуємо студентів освітніх програм «Геодезія та землеустрій» і «Експертна оцінка Читати більше …
Про створення науково-виробничого кластера дистанційного зондування землі в Тернопільській області спілкувалися в онлайн-форматі представники Західноукраїнського національного університету і Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

Про створення науково-виробничого кластера дистанційного зондування землі в Тернопільській області спілкувалися в онлайн-форматі представники Західноукраїнського національного університету і Національного центру управління та випробувань космічних засобів. Директор навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури ЗУНУ Василь Брич, керівник інноваційно-інвестиційного кластеру Тернопілля Григорій Химич, засновник групи компаній «MagneticOne Group» Руслан Савчишин, голова асоціації фермерів Роман Репко і начальник відділу регіонального розвитку та координації Читати більше …
Науковий семінар: “Цифрові технології в смартфоні”.

Агроном-консультант компанії “АгроЕксперт”, професор кафедри агробіотехнології ознайомив студентів спеціальності “Агрономія” із цифровими продуктами для агровиробництва. Зокрема, було представлено онлайн-сервіс AtFarm – цифрове рішення для моніторингу розвитку сільськогосподарських культур та створення карт-завдань на диференційне внесення добрив. Сеник І.І. продемонстрував студентам прилад YaraIrix – інструмент, що дозволяє вимірювати потребу в азоті для багатьох культур на різних етапах росту. Кількість переглядів: 15
Звання «Кращий винахідник Тернопільської області» отримав науковець ЗУНУ Антін Шувар

Доктору сільськогосподарських наук, в.о. завідувача кафедри агробіотехнологій Західноукраїнського національного університету Антіну Шувару за рішенням президії Тернопільської обласної організації товариства винахідників і раціоналізаторів України від 12 вересня 2021 року присвоєно почесне звання «Кращий винахідник Тернопільської області». Антін Михайлович є провідним фахівцем в галузі рослинництва та землеробства, автором багатьох патентів і авторських свідоцтв. Щиро вітаємо Антіна Михайловича, бажаємо невичерпного натхнення Читати більше …